RAFAŁ SZEWCZAK 

Superwizor i trener coachingu. Certyfikowany Coach ICF (Professional Certified Coach) i CoachWise™. Psycholog, zrzeszony w International Coach Federation (ICF) i European Mentoring and Coaching Council (EMCC).

Współwłaściciel Pracowni Coachingu NOVO, Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu i Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. 

Specjalizuje się w coachingu zespołowym i grupowym. Jako coach przedsiębiorczości wspiera trenerów i coachów w budowaniu ich praktyki coachingowej. Przygotowuje do akredytacji ICF, EMCC i Izby Coachingu. Prowadzi grupy superwizyjne i rozwojowe dla coachów.

MAGDALENA KOZIOŁ

Certyfikowana Coachini ICF (Professional Certified Coach), certyfikowana coachini Izby Coachingu. Certyfikowana superwizorka Izby Coachingu. Trenerka coachingu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji ICF (na poziomie ACC), EMCC i Izby Coachingu. Członkini EMCC i Izby Coachingu.

Trenerka zmiany, wykładowczyni w Studium Trenera Zmiany. Mentorka. Coachini grupowa i zespołowa, wspiera budowanie i integrowanie zespołów wokół wspólnego celu.

Specjalizuje się w pracy coachingowej eksplorującej osobiste poczucie sensu, self-compassion i autentyczność w kontekście przywództwa, kariery i harmonii w życiu.